Увага! У нас нова адреса: Дніпро, Слобожанський проспект (пр. Правди), 20

Новий сайт: eco-solution.com.ua

Закуповуємо макулатуру, поліетилен, стретч-плівку, поліпропілен в Дніпрі

Стретч-плівка

Стрейч-плівка

Пластикова плівка, що розтягується та служить для упаковки будь-яких товарів або вантажів, зокрема на піддонах.

ВСЯ плівка приймається ТІЛЬКИ:

— чиста та суха;
— без вираженого запаху;
— без залишків жирів, землі, лаку, фарби, масел та сажі;
— незабруднена хімічними речовинами та продуктами харчування.

Закупаємо стрейч-плівку в Дніпрі

Компанія "ЕкоВторГруп" дуже давно займається прийомом та утилізацією використаної стрейч-плівки в Дніпрі. Свої послуги ми надаємо, орієнтуючись на бажання клієнтів, забезпечуючи їм безліч зручностей та вигод.

Наша організація займає лідируючі позиції в Дніпрі: поліетилен, стрейч-плівку та іншу вторсировину ми готові прийняти на найвигідніших умовах.

"ЕкоВторГруп" приймає відходи полімерів як у вільному вигляді, так і утрамбовані в спеціальні мішки. При цьому допустимі дрібні, забруднення домішками ПВТ, ПНТ, які легко усунути.

Однак ціна на здану стрейч-плівку буде досить високою лише при мінімумі або повній відсутності в ній домішок. Для клієнтів Дніпра та області ми раді запропонувати найкращу по регіону вартість. Пункти прийому цього виду відходів, що працюють з нами на постійній основі, мають цінову вигоду, відправляючи нам попередньо розподілені по тюкам відходи стрейч.

Ось кілька причин, за якими вам краще звернутися в компанію "ЕкоВторГруп":

  • Ми готові звільнити вас від неминучих витрат, що виникають при самостійному очищенні своїх площ від непотрібних полімерних матеріалів. Набагато кращим рішенням буде вигідна реалізація накопиченої стрейч-плівки. Все інше беремо на себе ми! При цьому ви отримуєте чистий прибуток, не засмічуючи природу.
  • Наша компанія має можливість вивезти вторсировину з вашого складу, торгової точки або будь-якого іншого приміщення в зручний для вас час. Крім того ви самі можете привезти відходи в наші пункти приймання.
  • Ми беремо на себе зобов'язання без затримок та у встановлений строк оплатити здану нам продукцію.
  • Ми пропонуємо найбільш вигідні в Дніпрі закупівельні ціни на макулатуру та будь-яку іншу вторсировину.

Користуючись послугами "ЕкоВторГруп" ви отримуєте унікальну можливість обернути непотрібні відходи в відчутний прибуток для вашого бізнесу!

ukUkrainian