Увага! У нас нова адреса: Дніпро, Слобожанський проспект (пр. Правди), 20

Новий сайт: eco-solution.com.ua

Закуповуємо макулатуру, поліетилен, стретч-плівку, поліпропілен в Дніпрі

Закуповуємо поліетилен

Поліетилен - термопластичний полімер етилену.

ВСЯ плівка приймається ТІЛЬКИ:

- чиста та суха;
- без вираженого запаху;
- без залишків жирів, землі, лаку, фарби, масел та сажі;
- незабруднена хімічними речовинами та продуктами харчування.

Поліетилен (полімери) Дніпро

Поліетилен сьогодні все частіше застосовується в різних галузях виробництва та споживання. Він став невід'ємною складовою багатьох предметів, крім того цей матеріал масово використовується при упаковці різної продукції, а також при будівельній діяльності.  Поліетилен в Дніпрі користується величезним попитом через свою універсальність. Його широко застосовують і в інших великих промислових центрах України.

Поширеність поліетилену в різних виробництвах призводить до накопичення у великих кількостях відходів цього матеріалу, які з часом збираються в значній кількості.

Зараз найбільш поширені такі основні типи відходів поліетилену:

  • термозбіжна теплична плівка (ПВТ);
  • стрейч-плівка (ПВТ):
  • плівки з полімерів зниженого тиску, з яких виготовляють пакети.

Швидко позбутися від маси відходів - стає єдиною можливістю для поліпшення використання площ підприємства та очищення його території від невикористаного сміття. Тому збір відходів поліетилену та полімерів в Дніпрі або в будь-якому іншому великому місті, та їх своєчасна здача надзвичайно важливі для подальшого успішного виробництва та торговельної діяльності.

Купимо різні види відходів поліетилену

Компанія "ЕкоВторГруп" постійно закуповує великими партіями в Дніпрі полімери та поліетиленову плівку за доволі вигідною ціною. Ми приймаємо відходи поліетилену з метою подальшої обробки. Також від підприємств та організацій Дніпра ми готові прийняти відходи пластикових ящиків, які можуть накопичуватися у великій кількості на промзонах та різних складах. Також ми займаємося прийомом пляшок ПЕТ. Нами приймається вторинна сировина від заготівельників, торгових точок, складських приміщень, центрів логістики та різних підприємств.

Головною умовою прийому вторсировини або макулатури в Дніпрі звичайно ж є її придатність. Готова до здачі плівка не повинна мати стійких запахів, не допускається також вміст жиру на ній, масла та іншої органіки, від якої буде важко позбутися за допомогою холодної води.

Ми пропонуємо вивезення всіх поліетиленових відходів силами нашого підприємства та за допомогою нашого транспорту. Ще одна перевага компанії "ЕкоВторГруп" - висока закупівельна ціна вторсировини в Дніпрі, завдяки чому всі наші клієнти не тільки вирішують проблему відходів, а й мають чималий прибуток на їх продажу.

ukUkrainian