Увага! У нас нова адреса: Дніпро, Слобожанський проспект (пр. Правди), 20

Новий сайт: eco-solution.com.ua

Закуповуємо макулатуру, поліетилен, стретч-плівку, поліпропілен в Дніпрі

Прийом відходів твердого пластикаПивний ящик, горілчаний, ящик для м'ясаПВХ білий твердий (віконний профіль, дріблений)Каністра поліетиленова, поліпропіленоваУФ УПМ - корпуси холодильниківШезлонгиЗадні стінки вітчизняних телевізорівЯщик для овочівПробка від ПЕТ-пляшок (міський збір, полігон)Корпуси АКБ, відпрацьовані, поліпропіленовіПіддони поліпропіленовіМеблі поліпропіленові - столи, стільціВідра поліпропіленові, поліетиленовіТази, миски, пластикові квіткові горщики, побутовий пластикТруби поліпропіленові, поліетиленовіФлакон з під миючих засобів

Вторинна сировина - альтернативне джерело ресурсів

На сьогоднішній день вкрай гостро стоїть проблема збору, переробки та утилізації побутових відходів. Рік за роком збільшується споживання природних ресурсів, що призводить до появи величезної кількості сміття. Серед загального числа забруднень левову частку складають відходи з пластику, або пластмаси: пляшки, різний пакувальний матеріал, вироби з високополімерних матеріалів. Тому питання про необхідність утилізувати побутове сміття стає все більш актуальним. Багато організацій, які займаються захистом екології та навколишнього середовища, висловлюють свою стурбованість ситуацією, що склалася. Адже пластмаса в природних умовах не розкладається, а при спалюванні утворює високотоксичні з'єднання. Подібна токсичність надзвичайно шкідлива для грунту, атмосфери та живих організмів.

Часто люди просто викидають відходи на стихійні звалища. За межею міста, в лісосмугах та полях можна зустріти тонни сміття. Вітер розносить поліетиленові пакети, плівку, папір на великі відстані, забруднюючи все нові та нові території. Але ж можна було впорядкувати вторсировину і віднести її до найближчого пункту прийому пластикових відходів. Це благородний вчинок, який ще й винагороджується матеріально!

У разі якщо вторинної сировини накопичилося багато, то більшість переробних підприємств пропонують послугу вивозу сировини. Важливо, щоб сміття було розкладено по категоріям: пластмаса, папір, картон, плівка, скло. Також приймається дерево, текстиль, шкіра. Отриманий лом із пластику пресується та відправляється для подальшої переробки на спеціалізовані підприємства. В подальшому вторсировину застосовують в якості матеріалу для виробництва нових товарів.

Так, з перероблених пластикових мас часто виготовляють одяг, особливо куртки з ПЕТ-пляшок, кулькові ручки, велосипеди, харчові контейнери, меблі, поліетиленові пакети для супер- і гіпермаркетів. Скло придатне для виробництва скловати. Макулатура використовується при виготовленні туалетного паперу, книг та журналів. Завдяки рециклінгу нафтопродуктів відбувається економія паливних ресурсів копалин (нафта). Помітно знижується енергоспоживання, скорочуються обсяги викидання твердої вторсировини, зменшується відсоток шкоди, яка наноситься навколишньому середовищу. Грамотний підхід до утилізації продуктів промисловості - шлях до поліпшення екології та оздоровлення майбутніх поколінь.

«ЕкоВторГруп» — надійний партнер з переробки вторсировини в Дніпрі.

Основний напрямок діяльності нашого підприємства полягає в зборі та транспортуванні вторинної сировини з її обробкою для подальшого використання. Рециклінг дозволяє мінімізувати обсяг сміття, яке щодня вивозиться на міські звалища. Наша компанія приймає та вивозить макулатуру, скло, поліетилен ldpe 4, алюмінієві банки, пластмаси категорій hdpe 2 і pet 1 та стретч-плівку по всьому Дніпру.

Ми надаємо такі послуги, як проведення складально-заготівельних робіт, вивіз вторсировини за заявкою або графіком, облаштування місць для забору ресурсів шляхом інсталяції контейнерів.

Переваги співпраці з «ЕкоВторГруп» очевидні:

  • чистий від плівки, пляшок, банок та макулатури Дніпро;
  • грошова винагорода за здачу вторинних ресурсів;
  • внесення свого вкладу у поліпшення екології в місті та країні;
  • економія на оплаті виклику спецтранспорту та вантажників.

«ЕкоВторГруп» пропонує налагоджену систему забору вторсировини, зокрема поліетилену, в Дніпрі, неперевершений сервіс, великий автопарк техніки, точність в прийомі сировини, найвищі ціни, безкоштовні сіткові контейнери. Почніть зберігати природу для ваших дітей та онуків разом з нами прямо зараз. Можливо, ми не вирішимо глобальних екологічних проблем, але невеличкий внесок все ж зробимо!

ukUkrainian