Увага! У нас нова адреса: Дніпро, Слобожанський проспект (пр. Правди), 20

Новий сайт: eco-solution.com.ua

Закуповуємо макулатуру, поліетилен, стретч-плівку, поліпропілен в Дніпрі

Пляшка ПЕТ (кольорова, прозора)

 

Відходи ПЕТ пляшки

ПЕТ пляшка застосовується у виробництві для наповнення напоїв, соків та мінеральної води.

Закуповуємо пляшку ПЕТ в Дніпрі

Пляшка ПЕТ являє собою пластикову ємність. Матеріал, з якого вона виготовляється має більш повну назву «Поліетилентерефталат». Це термопластик, який має підвищену зносостійкість і міцність. Зазвичай в такій тарі продається молоко, соки, лимонади та інші продукти.

Іноді окремі люди або ж цілі організації стикаються з проблемою сильного накопичення у себе порожніх використаних пляшок ПЕТ через те, що вони не звикли вчасно від них позбавлятися.

Компанія "ЕкоВторГруп" готова зробити ексклюзивну пропозицію для жителів Дніпра. Ми пропонуємо позбутися непотрібних використаних пляшок ПЕТ за вигідними цінами. Наша компанія прийме у вас ПЕТ тару в якості вторинної сировини.

Ми закуповуємо як кольорову, так і прозору тару в будь-якій кількості. Для вивезення великих партій пляшок ПЕТ або ж будь-якої іншої вторсировини в Дніпрі ми готові надати свій транспорт. Також ми здійснюємо прийом макулатури в Дніпрі в наших пунктах прийому.

Поспішайте! Ми встановили самі високі закупівельні ціни на пляшки ПЕТ та поліетилен в Дніпрі. Сьогодні прийшла пора не просто викидати в смітник непотрібні речі. Ви маєте унікальну можливість отримати набагато більшу вигоду від їх здачі в пункт прийому компанії "ЕкоВторГруп"!

 

ukUkrainian