Увага! У нас нова адреса: Дніпро, Слобожанський проспект (пр. Правди), 20

Новий сайт: eco-solution.com.ua

Закуповуємо макулатуру, поліетилен, стретч-плівку, поліпропілен в Дніпрі

Відходи пластикового ящика (цитрусовий, пивний, горілчаний)

       Відходи пластикових ящиків

  • пластикові ящики для тари;
  • ящики для фруктів та овочів;
  • цілі ящики та лом;
  • браковані ящики з виробництва.

Закуповуємо відходи пластикових ящиків в Дніпрі

Відходи пластикового ящика - це цілісні або поламані ящики з пластику, які не знаходять свого подальшого застосування через короткий термін служби та нічого не варті. Горілчані, молочні, м'ясні, а також інші види пластикових ящиків зазвичай накопичуються у великій кількості переважно в магазинах, продуктових складах та на інших торгових точках. Швидко позбутися від них зацікавлені майже всі підприємства, оскільки це призводить до звільнення великої корисної площі від непотрібного мотлоху.

Якщо ви перебуваєте в Дніпрі та вирішуєте проблему, куди вивезти відходи пластикових ящиків - зверніться в компанію "ЕкоВторГруп"!

Ми візьмемо у вас пластиковий лом на повторну обробку. Наша компанія готова придбати за високою вартістю різні відходи пластика. Але при цьому необхідно, щоб отриманий пластик не містив ніяких чужорідних домішок. Якщо потрібно, наша компанія може вивезти відходи пластикового ящика своїм автотранспортом.

"ЕкоВторГруп" пропонує в Дніпрі досить вигідну ціну не тільки на пластик, а й на поліетилен. Наші клієнти також мають можливість своїм транспортом привезти макулатуру або іншу вторсировину з Дніпра в наші пункти прийому вторинної сировини. Визначення ваги прийнятих матеріалів проводиться нами за допомогою паллетних або автоматичних ваг. Найвищі ціни ми встановлюємо на відходи з пластику, оброблені пресом.

Звертайтеся в компанію "ЕкоВторГруп", якщо хочете швидко отримати прибуток від реалізації накопичених відходів!

ukUkrainian