Увага! У нас нова адреса: Дніпро, Слобожанський проспект (пр. Правди), 20

Новий сайт: eco-solution.com.ua

Закуповуємо макулатуру, поліетилен, стретч-плівку, поліпропілен в Дніпрі

Закуповуємо макулатуру

Макулатура - відходи виробництва, переробки та споживання всіх видів паперу та картону, придатних для подальшого використання в якості волокнистої сировини.

Прийом макулатури в Дніпрі

Макулатура являє собою непотрібну переважно паперову продукцію, яка існує у вигляді відходів. У кожному будинку, офісі або ж на виробничому підприємстві, як правило, можна відшукати безліч невикористовуваних журналів, книг, газет, списаних аркушів, непотрібної документації, картону та інших паперових виробів, які роками припадають пилом на складах або в кабінетах.

Велика кількість вторинної сировини приносить багато зайвого клопоту як окремим людям, так і організаціям. Макулатура сьогодні є реальною проблемою не тільки для офісних та навчальних установ, а й для виробничих підприємств.

Магазини, заводи, фабрики, як правило, накопичують зайву стретч-плівку, поліетилен та іншу вторсировину. Тому здача макулатури в Дніпрі в даний час стає нагальною потребою для все більшого числа різних організацій та приватних осіб.

Найголовніше питання, яке ставлять перед собою бажаючі позбутися обридлої макулатури - це, звичайно ж, вартість її приймання. Ціна макулатури в Дніпрі цікавить перш за все тих, хто зіткнувся з необхідністю позбутись великого обсягу паперового «сміття».

Вартість макулатури може сильно різнитися по її масі та об'єму. Крім того, кожен пункт прийому встановлює свій прайс. У зв'язку з тим, що багато приймальних пунктів працюють за договірними тарифами, вартість вторсировини далеко не завжди влаштовує клієнта.

Як позбутися від макулатури в Дніпрі швидко та вигідно?

Сьогодні компанія ЕкоВторГруп пропонує фізичним та юридичним особам міста Дніпро віддати усі накопичені поклади макулатури та іншої вторинної сировини на досить вигідних умовах.

Ми купуємо наступні види макулатури:

  • паперові відходи офісної поліграфії;
  • газети;
  • журнали;
  • книжки;
  • інші друковані вироби;
  • невикористовувану архівну документацію;
  • картон та гофрокартон;
  • відходи поліетилену;
  • стретч-плівку.

Сьогодні ви маєте унікальну можливість отримати прибуток від реалізації непотрібного поліетилену в Дніпрі. Ми пропонуємо вам найбільш вигідні по регіону ціни на вторсировину.

Звернувшись в нашу компанію в Дніпрі ви можете швидко позбавити свій склад від використаної стретч-плівки, отримавши при цьому значну вигоду.

Компанія "ЕкоВторГруп" готова запропонувати співпрацю на найприбутковішій основі великим виробничим компаніям та постійним клієнтам.

Ми підтримуємо постійний зв'язок з усіма замовниками. Наша компанія здатна швидко прийняти та відвантажити вторсировину за вигідними та прийнятними цінами. Наш професіоналізм і індивідуальний підхід дозволить вам забути про довгі пошуки пункту прийому макулатури. Пропонована нами продажна вартість вторинної сировини - одна з найвищих по Дніпрі та області, завдяки чому ми міцно утримуємо свої позиції. Звернувшись в компанію "ЕкоВторГруп" ви будете приємно здивовані відмінним сервісом в поєднанні з величезною матеріальною вигодою від реалізованої макулатури.

 

ukUkrainian