Увага! У нас нова адреса: Дніпро, Слобожанський проспект (пр. Правди), 20

Новий сайт: eco-solution.com.ua

Закуповуємо макулатуру, поліетилен, стретч-плівку, поліпропілен в Дніпрі

МІСІЯ ТА ЦІЛІ ПІДПРИЄМСТВА

Освоювати найбільш ефективні способи заготівлі та переробки вторресурсів
Знаходити результативні варіанти їх використання
Досягти чистоти та однорідності вторсировини ідентичних первинній сировині
Постачати вторинну сировину високої якості в будь-якій точці земної кулі, повною мірою задовольняючи потреби клієнтів

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Оперативне вивезення сировини
Конфіденційно 100%
Власний транспорт
Висока ціна
Чесні ваги
Готівковий та безготівковий розрахунок
Укладання договорів

Про користь здачі вторсировини

У непростий для економіки час безліч організацій та підприємств прагнуть максимально заощадити на витратах виробництва. Одним з таких способів є здача відходів на вторинну переробку.

Так, найбільший оператор з прийому вторсировини - компанія «ЕкоВторГрупп» - приймає макулатуру, стретч-плівку, піддони, а також займається утилізацією архівів. Це не тільки вирішує проблеми з накопиченням сміття та допомагає зберегти навколишнє середовище, а й приносить дохід.

Наприклад, макулатура (використаний папір, брошури, газети, журнали, а також безліч порожніх коробок та картонних упаковок) може перероблятися для виробництва друкарського, письмового та туалетного паперу, картону, а також деяких видів будматеріалів. Переробка макулатури істотно заощаджує деревину та зменшує вирубку лісів.

В пункти прийому «ЕкоВторГруп» можна здати паперово-картонні відходи, заробляючи на кожній сотні кілограмів!

Також компанія вирішує проблеми по утилізації пластикової пакувальної плівки та піддонів, які використовуються для зберігання та перевезення різних товарів.

У компанії «ЕкоВторГруп» можна дорого здати макулатуру та інші відходи як самовивозом, так і викликавши наших фахівців на свою територію.

Employees
Collection Containers
Tons of Waste Recycled
Trees Saved Yearly

Вторсировина Дніпро

З усіх українських міст Дніпро є одним з лідерів за кількістю офісів та по числу паперових відходів, що утворюються після чорнового друку документів, ведення різних записів і накопичення непотрібної архівної документації, що перетворює цей великий промисловий та діловий центр в головне джерело утворення вторинних ресурсів.

Вторинна сировина в цілому здатна створити великі незручності в багатьох організаціях. Маса макулатури може зібратися не тільки на території офісів, бібліотек, інститутів та шкіл, а й становити серйозну проблему для виробничих підприємств. Численні промислові підприємства та магазини накопичують велику кількість поліетилену, стретч-плівки та інших непотрібних відходів. Забираючи безліч корисного простору, а також притягаючи пил та бруд, вони здатні надавати стійкий негативний вплив на весь виробничий процес та в кінцевому рахунку призводять до матеріальних збитків для підприємства.

В зв'язку з цим прийом вторсировини в Дніпрі сьогодні є усвідомленою необхідністю для безлічі офісів, підприємств та державних установ.

Як вигідно позбутися від вторсировини в Дніпрі?

Щоб ліквідація макулатури та іншої вторинної сировини не спричинила за собою відчутних матеріальних витрат, компанія ЕкоВторГруп готова запропонувати вам на виключно вигідних умовах реалізувати свою макулатуру в Дніпрі.

Якщо ви звернетеся до нас, то первинна архівна документація з простроченим терміном зберігання, непотрібні бланки, невикористовувані паперові каталоги та рекламна продукція зі звичайного мотлоху може стати для вас досить прибутковим ресурсом. Не слід тримати на своєму виробництві або в торговому закладі використаний поліетилен або стретч-плівку. Вигідно продати відходи набагато краще, ніж заповнювати ними свої сховища.

Сьогодні у вас є шанс швидко та вигідно позбутися поліетилену в Дніпрі. Співробітники нашої компанії ЕкоВторГруп беруть на себе зобов'язання щодо своєчасної та дорогої оплати вашої вторсировини.

Ми готові придбати стретч-плівку в Дніпрі, що накопичилася на будь-якому підприємстві, а також інші види макулатури та вторинної сировини.

Наша компанія визначає вартість відходів, виходячи з таких факторів, як:

— кількість зданої вторсировини;

— тип макулатури;

— стан;

— вид упаковки вторинної продукції.

Компанія ЕкоВторГруп завжди на зв'язку з клієнтом. Ми працюємо досить швидко, а також готові надати найбільш вигідні по регіону умови співпраці. Завдяки високому ступеню професіоналізму та компетенції наших співробітників вам не доведеться тривалий час шукати зручне місце здачі вторсировини в Дніпрі. Наші закупівельні ціни одні з найвищих, що дозволяє нам мати великий успіх в даному сегменті ринку.

Звертайтеся в компанію ЕкоВторГруп і ваш бізнес знайде нове потужне джерело доходів!

ukUkrainian